Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce, budowa kolumbarium – segment III

Zarząd Cmentarza Komunalnego w Wieliczce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392505
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392505/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 08:57
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab140c6e-e1a1-4eb7-8be8-afd0b924c17e
Identyfikator
6832013789
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieBetonowanieRoboty murarskieRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392505 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce, budowa kolumbarium – segment III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarza Komunalnego w Wieliczce

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120681228

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Piłsudskiego 38

1.4.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.4.7.) Numer telefonu: 122783004

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: cmentarz@zckwieliczka.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zckwieliczka.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab140c6e-e1a1-4eb7-8be8-afd0b924c17e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392505

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00181459

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce, budowa kolumbarium – segment III

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce ul. Piłsudskiego 38, 32-020 Wieliczka dz. nr 783/6, obr Nr 2, j.ew. Wieliczka, budowa kolumbarium – segment III.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Wytyczenie geodezyjne terenu pod wykonanie kolumbarium.
2. Budowa kolumbarium:
• segment na urny o wys. 1.95 – 2.10 , szer. 2.00 m i dł. 10.65,
• w segmencie znajdują się 48 wnęk na urny,
• segment dostępny jest z dwóch stron, z każdej po 24 wnęki (po 12 w jednym rzędzie ),
• wysokość wnęki wynosi 41 cm, szer. 60 cm, głębokość 59 cm,
• wnęki są zabezpieczone płytą kamienną montowaną na śruby,
• z uwagi na spadki terenu segment zaprojektowano z podwójnym uskokiem w pionie. Różnica poziomów przy każdym uskoku wynosi 15 cm. Uskoki dzielą segment na równe 3 moduły. Pomiędzy segmentami dylatacja.
• konstrukcja kolumbarium oparta jest na równoległych ścianach poprzecznych o gr. 25 cm w rozstawie co 85 cm wykonanych z cegły klinkierowej,
• pomiędzy ścianami poprzecznymi przewidziano ścianę zewnętrzną o gr. 12 cm cofniętą w stosunku do lica ścian poprzecznych o 13 cm,
• w osi podłużnej przewidziano ściankę o gr. 6 cm oddzielającą poszczególne segmenty na urny,
• pomiędzy ścianami poprzecznymi zamontowane są płyty kamienne o szer. 70 cm i długości 126 cm,
• pierwszy rząd półek znajduje się na wysokości 74 cm, a drugi na wysokości 120 cm licząc od poziomu cokołu,
• na głębokości 40 cm licząc od ścianki wewnętrznej należy zamontować polerowaną pytę granitową o grubości 2 cm,
• podstawę segmentu stanowi płyta żelbetowa grubości 15 cm o dł. 10.55 m, szer. 1.90 m. Podstawa zostanie obłożona płytami granitowymi polerowanymi o gr. 4 cm,
• płytę posadowić na 5cm warstwie styropianu.
• okładzinę z płyt granitowych gr. 4 cm przewidziano również wzdłuż całego obiektu nad cokołem (wysokość 10 cm) oraz pod gzymsem (wysokość 7 cm) jako imitację bazy i głowicy kolumny,
• gzyms z kamienia montowany na kotwach do płyty żelbetowej dachu,
• dach dwuspadowy obłożony płytami granitowymi ze spadkiem 6.5 %,
• forma i gabaryt nawiązują do istniejącego już 1 segmentu,
• fundamenty monolityczne w postaci stóp żelbetowych o przekroju 30 x 50 cm.
3. Sporządzenie mapy powykonawczej.

3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45262522-6 - Roboty murarskie

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TOMA BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6832078866; REGON: 122494714

4.3.3.) Ulica: ul. Brata Alojzego Kosiby 5/2

4.3.4.) Miejscowość: Wieliczka

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-020

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 230292,20 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00271934/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 230292,20 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane