Modernizacja pokrycia dachowego części B i C budynku Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy
TEATR POLSKI IM.HIERONIMA KONIECZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392511
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392511/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 09:00
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb5bf6e1-df7c-4b07-9a48-8c05929b85eb
- Identyfikator
- 5541000818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć dachowychSpecjalne roboty budowlane inne niż dachowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392511 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja pokrycia dachowego części B i C budynku Teatru Polskiego
im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: TEATR POLSKI IM.HIERONIMA KONIECZKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279025
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Aleje Adama Mickiewicza 2
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-071
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.7.) Numer telefonu: 52/3397813
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: tp@teatrpolski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatrpolski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samorządowa instytucja kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb5bf6e1-df7c-4b07-9a48-8c05929b85eb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392511
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00303250
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja pokrycia dachowego części B i C budynku Teatru Polskiego
im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji pokrycia dachowego części B i C budynku Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy.
3.9.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-07-21 do 2026-08-284.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY MAT-BUD Agnieszka Głąb-Michalska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542987465
4.3.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 224596,96 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00358016/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 224596,96 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |