Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Sportowej w Międzybrodziu Bialskim

GMINA CZERNICHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392527
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392527/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 09:08
Lokalizacja
Tresna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa406939-bb10-421d-a153-1cdab99115c5
Identyfikator
5532508492
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392527 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Sportowej w Międzybrodziu Bialskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICHÓW

1.2.) Oddział zamawiającego: Tresna

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182580

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Żywiecka 2

1.4.2.) Miejscowość: Tresna

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-311

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.4.7.) Numer telefonu: +48 33 866 13 25

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czernichow.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czernichow.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa406939-bb10-421d-a153-1cdab99115c5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392527

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00157244

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Sportowej w Międzybrodziu Bialskim

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia opisano poniżej:
Lokalizacja inwestycji: Międzybrodzie Bialskie, ul. Sportowa, działki nr ewid. 1472/3, 1473/2, 6450/3.
Przedmiot inwestycji obejmuje:
a) remont istniejącej nawierzchni boiska, poprzez wykonanie nowej warstwy sztucznej trawy wraz z punktową likwidacją wypuklin i ubytków.
Boisko sportowe o nawierzchni z trawy syntetycznej zaprojektowane zostało w miejscu istniejącego boiska. Na płycie głównej boiska o wymiarach 30,00x62,00m zaprojektowano boisko do gry w piłkę nożną o wymiarach 26,00x56,00 m. Płyta boiska o łącznej powierzchni 1860 m² o nawierzchni z trawy syntetycznej przepuszczalnej dla wody o gr. 45-47 mm (wysokość włókna) na macie prefabrykowanej o grubości min. 12 mm.
Należy usunąć warstwę wierzchnią boiska – nawierzchnię ze sztucznej trawy wraz z podkładową matą prefabrykowaną. Należy usunąć punktowo wypukliny oraz uzupełnić ubytki boiska. Pod projektowaną nawierzchnią należy wykonać warstwę profilująco-wyrównawczą z kruszywa kamiennego C90/3 o granulacji 4/31,5 mm.
b) zabudowę piłkochwytów o wysokości 4,0 m wraz z bramą w południowo-zachodnim narożniku boiska,
c) miejscowe przebrukowanie istniejącego utwardzenia terenu,
d) wymianę opraw oświetleniowych na istniejących słupach,
e) wymianę zniszczonych korytek ściekowych betonowych,
f) montaż nowych bramek.

3.9.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

100 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TOP SPORT Sp. z o.o. Sp. K.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372662191

4.3.3.) Ulica: Górska

4.3.4.) Miejscowość: Bielsko-Biała

4.3.5.) Kod pocztowy: 43-318

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 977850 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00240550/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 977850 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane