Budowa infrastruktury do obsługi pasażerów w Gminie Stary Sącz w ramach projektu Rozwój Transportu Miejskiego w Sądeckim Obszarze Funkcjonalnym
Gmina Stary Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392538
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392538/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 09:16
- Lokalizacja
- Stary Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4893d5f-168e-4982-80dc-2276a55cf066
- Identyfikator
- 7341009655
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392538 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury do obsługi pasażerów w Gminie Stary Sącz w ramach projektu Rozwój Transportu Miejskiego w Sądeckim Obszarze Funkcjonalnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Sącz
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893115
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Stefana Batorego 25
1.4.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: +48 18 449-77-00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starysacz.um.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.stary.sacz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4893d5f-168e-4982-80dc-2276a55cf066
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392538
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00043555
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach projektu pn. „Rozwój transportu miejskiego w Sadeckim Obszarze Funkcjonalnym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa infrastruktury do obsługi pasażerów w Gminie Stary Sącz w ramach projektu Rozwój Transportu Miejskiego w Sądeckim Obszarze Funkcjonalnym
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ 2: Przebudowa skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Podegrodzkiej w Starym Sączu
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Podegrodzkiej w Starym Sączu.
Zakres robót obejmuje: wykonanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu, wprowadzenie docelowej organizacji ruchu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3 do SWZ, w tym projekt budowalny, przedmiar robót oraz SSTWiOR – odpowiednio dla danej części zamówienia.
Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZUP ELSTOP Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385324299
4.3.3.) Ulica: ul. Królowej Jadwigi 34
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Sącz
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-300
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 236102,52 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00137486/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1. Art. 455 ust. 2 ustawy – zlecono dodatkowe roboty – nie objęte przedmiotem zamówienia podstawowego - polegające na wykonaniu oznakowania poziomego i pionowego.
2. Art. 455 ust.1 pkt 4 ustawy – zlecono dodatkowy zakres robót polegający na dostosowaniu wykonanej infrastruktury oraz wybudowaniu nowej wewnętrznej linii zasilającej do nowo wskazanego przez Tauron Dystrybucja S.A. punktu zasilania/poboru (słupa nr 39).
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Podegrodzkiej w Starym Sączu.
Zakres robót obejmuje: wykonanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu, wprowadzenie docelowej organizacji ruchu, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
5.4.6.) Wartość zmiany: 51669,89
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 287772,41 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |