„Remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20 ”

MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392574
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392574/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 09:33
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10a42d5e-8b9c-4238-be39-a641caa4ef45
Identyfikator
6320009448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłóg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392574 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3
w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20 ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3

1.4.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.4.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10a42d5e-8b9c-4238-be39-a641caa4ef45

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392574

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00058086

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3
w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20 ”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 3 w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20.
Zakres remontu obejmuje:
- posadzki - sale lekcyjne nr 14, 36, 32
Posadzki z wykładziny PCV: zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych, rozbiórka cokołów – bez odzysku, frezowanie powierzchni betonowych, naprawa posadzki betonowych, naprawa pęknięć posadzki cementowej z zatarciem na gładko, przygotowanie powierzchni betonowych pod podkład, wyrównanie podłoży – lokalne wyrównanie ubytków, warstwa wyrównująca polimerowo – cementowa o gr. 10 – 15 mm pod wykładziny podłogowe z tworzyw sztucznych, wykonanie samopoziomu, gruntowanie podłoża, ułożenie wykładziny homogenicznej wraz ze zgrzewaniem wykładzin, ręczne obrobienie klap do kanałów, montaż listew drzwiowych, wywiezienie i utylizacja odpadów.
zgodnie z:
1.Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych dotycząca „Remontu posadzek
w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 3 w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20” stanowiącą Załącznik Nr 1 do SWZ,
2. Przedmiarem robót „Remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 3
w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20” stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ,
3. Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-06-26 do 2026-08-21

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WYBRAŃCZYK JÓZEF ZPHU REMSTOL

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381059156

4.3.3.) Ulica: ul. Ks. Tischnera 69

4.3.4.) Miejscowość: Tychy

4.3.5.) Kod pocztowy: 43-100

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 51660,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00189202/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 51660,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane