BUDOWA PLACU PUBLICZNEGO PN. „ZIELONA STREFA” – ETAP IA
Fabryka Sztuk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455984
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 11:39
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa938dd5-b22e-4125-b3c4-5007390a21e5
- Identyfikator
- 5932488149
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455984 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA PLACU PUBLICZNEGO PN. „ZIELONA STREFA” – ETAP IA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Fabryka Sztuk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5932488149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 30-go Stycznia 4
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.wiecki@fabrykasztuk.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://new.fabrykasztuk.tczew.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://fabrykasztuk.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA PLACU PUBLICZNEGO PN. „ZIELONA STREFA” – ETAP IA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa938dd5-b22e-4125-b3c4-5007390a21e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432364
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/2024/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach IA etapu budowy placu publicznego „Zielona Strefa” – tj. przestrzeni publicznej dla działań edukacyjnych i rekreacyjnych, na terenie o powierzchni ok. 1000 m2 pomiędzy ul. Zamkową i Nad Wisłą w Tczewie (skwer na przedłużeniu ul. Podgórnej).
3.2 Budowa placu była przedmiotem dwóch poprzednich postępowań znak: 7/2024/TP oraz 8/2024/TP, unieważnionych w trybie art. 255 pkt 3 Ustawy, natomiast przedmiotowe zamówienie przewiduje realizację robót w ograniczonym zakresie, określonych jako etap IA.
W związku z powyższym przedmiot zamówienia obejmuje realizację m.in. następujących prac:
a) budowę wiaty wraz z usunięciem kolizji instalacji energetycznej poprzez przełożenie kabla poza fundament wiaty
b) budowę instalacji elektrycznej z rozdzielnicą terenową,
c) rozbiórkę sadzawki wraz z wykonaniem w tym miejscu utwardzeń z płyt chodnikowych powierzchni z płukanego żwiru.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na realizację roboty budowlanej objętej ww. zamówieniem, do upływu terminu na składanie ofert, nie wpłynęła żadna oferta, w związku z powyższym postępowanie podlega unieważnieniu w trybie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.Zgodnie z przywołanym przepisem prawa: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;”.
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |