,,Modernizacja przygotowania ciepłej wody użytkowej dla potrzeb wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Janowicach Wielkich w formule zaprojektuj i wybuduj.’’
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392713
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392713/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 10:45
- Lokalizacja
- Janowice Wielkie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13994483-dc63-483c-b27e-220971f46bd3
- Identyfikator
- 6112239962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392713 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
,,Modernizacja przygotowania ciepłej wody użytkowej dla potrzeb wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Janowicach Wielkich w formule zaprojektuj i wybuduj.’’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010650629
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sudecka 15
1.4.2.) Miejscowość: Janowice Wielkie
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-520
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zpir.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpir.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13994483-dc63-483c-b27e-220971f46bd3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392713
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 5 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
,,Modernizacja przygotowania ciepłej wody użytkowej dla potrzeb wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Janowicach Wielkich w formule zaprojektuj i wybuduj.’’
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie modernizacji instalacji sanitarnych w budynku szpitalnym, obejmującej:
• instalację wody zimnej,
• instalację ciepłej wody użytkowej (CWU),
• instalację cyrkulacji CWU,
• modernizację maszynowni CWU,
• instalację solarną wspomagającą przygotowanie CWU,
• wykonanie izolacji instalacji sanitarnych,
• wykonanie zabezpieczeń przeciwpożarowych przejść instalacyjnych,
• przeprowadzenie prób, dezynfekcji oraz rozruchu technologicznego.
Zamówienie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Instalacje muszą spełniać wymagania właściwe dla obiektów ochrony zdrowia, w szczególności w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego oraz przeciwdziałania rozwojowi bakterii z rodzaju Legionella.
Dla instalacji sanitarnych objętych niniejszym zamówieniem należy opracować projekty techniczne z uszczegółowieniem wykonawczym zgodnie z niniejszym Programem Funkcjonalno-Użytkowym, obowiązującymi na dzień ich wykonania przepisami prawa polskiego, aktualnymi normami oraz zasadami wiedzy technicznej.
3.9.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Brad-Bud Robert Hankus
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131048559
4.3.3.) Ulica: Biedrzychowice 47
4.3.4.) Miejscowość: Olszyna
4.3.5.) Kod pocztowy: 59-830
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 600000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00161205/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 600000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 5 ustawy - Roboty budowlane |