Rewitalizacja boiska sportowego przy SP 89 w Krakowie w trybie zaprojektuj i wykonaj - Budżet Obywatelski edycja 2025.
Gmina Miejska Kraków -Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392815
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392815/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 11:29
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03fc3064-f5d0-4041-8331-960798cab1e2
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392815 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rewitalizacja boiska sportowego przy SP 89 w Krakowie w trybie zaprojektuj i wykonaj - Budżet Obywatelski edycja 2025.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków -Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
1.2.) Oddział zamawiającego: Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-004
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.7.) Numer telefonu: 12 616 64 40
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zis.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zis.krakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03fc3064-f5d0-4041-8331-960798cab1e2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392815
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00175211
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rewitalizacja boiska sportowego przy SP 89 w Krakowie w trybie zaprojektuj i wykonaj - Budżet Obywatelski edycja 2025.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Rewitalizacja boiska sportowego przy SP 89 w Krakowie w trybie zaprojektuj i wykonaj - Budżet Obywatelski edycja 2025.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ (Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami).
3. Na wykonane nawierzchnie poliuretanowe Wykonawca zobowiązany jest udzielić 60 miesięcy gwarancji.
Na wykonane roboty budowlane, materiały i urządzenia (z wyłączeniem wykonanych nawierzchni poliuretanowych) Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 36 miesięcy gwarancji.
Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane, materiały i urządzenia (do oceny w kryterium 2) należy wskazać w formularzu oferty, przy czym musi on zostać podany w miesiącach, a wydłużenie okresu gwarancji musi odnosić się do okresów 12-miesięcznych (np. 48 miesięcy, 60 miesięcy - nie dłużej niż 60 miesięcy).
4. W przypadku wystąpienia w załącznikach do SWZ nazwy producenta - produkty można zastąpić równoważnymi.
5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SAMBUD Józef Paryl
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6811218960
4.3.4.) Miejscowość: Węglówka
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-412
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 667890,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00247840/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 667890,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |