Przebudowa drogi gminnej nr 041222C w km 0+237,00-1+128,00 w miejscowości Białochowo
GMINA ROGÓŹNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392863
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392863/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 11:46
- Lokalizacja
- Rogóźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb61195f-0176-424d-8eca-e9cda63e114a
- Identyfikator
- 8762310772
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392863 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 041222C w km 0+237,00-1+128,00
w miejscowości Białochowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGÓŹNO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118661
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rogóźno 91B
1.4.2.) Miejscowość: Rogóźno
1.4.3.) Kod pocztowy: 86-318
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: info@rogozno.ug.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.ug.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb61195f-0176-424d-8eca-e9cda63e114a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392863
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00161132
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi gminnej nr 041222C w km 0+237,00-1+128,00
w miejscowości Białochowo
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.:
„PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 041222C W KM 0+237,00 - 1+128,00 W MIEJSCOWOŚCI BIAŁOCHOWO”
Szczegółowy rodzaj robót oraz ich pełny zakres został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej (Załącznik Nr 1 do SWZ), w skład której wchodzą:
− Dokumentacje projektowe
− Specyfikacje techniczne
− Przedmiary robót.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
-wykonanie robót przygotowawczych i geodezyjnych,
-wykonanie robót rozbiórkowych,
-wykonanie robót ziemnych,
-wykonanie konstrukcji drogi, w tym warstw podbudowy,
-wykonanie nawierzchni jezdni,
-wykonanie poboczy,
-wykonanie robót wykończeniowych oraz uporządkowanie terenu po zakończeniu robót
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5591700297
4.3.3.) Ulica: Kozłowo 8A
4.3.4.) Miejscowość: Świecie
4.3.5.) Kod pocztowy: 86-105
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1103717,57 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00224692/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1103717,57 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |