Gmina Giżycko bez barier – dostosowanie budynku urzędu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Likwidacja barier architektonicznych
GMINA GIŻYCKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392930
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392930/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 12:07
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fc39569-0bfd-4a9c-b149-4346218892fe
- Identyfikator
- 8451981949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392930 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Gmina Giżycko bez barier – dostosowanie budynku urzędu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Likwidacja barier architektonicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GIŻYCKO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671225
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 33
1.4.2.) Miejscowość: Giżycko
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugg.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fc39569-0bfd-4a9c-b149-4346218892fe
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392930
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00039491
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Gmina Giżycko bez barier – dostosowanie budynku urzędu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Likwidacja barier architektonicznych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest remont korytarzy, klatki schodowej, pomieszczeń budynku Urzędu Gminy z dostosowaniem budynku urzędu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - likwidacja barier architektonicznych mieszczącego się na ul. Mickiewicza 33 w Giżycku. Remont polega min. na:
a) Wymiana drzwi do pomieszczeń biurowych i technicznych z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych (szersze 90cm), oraz wymogów bezpieczeństwa i ppoż.,
b) Wymiana nadproży drzwiowych na szersze,
c) Wymiana posadzek na korytarzach (gres i pcv)
d) Remont ścian i sufitów korytarzy i klatki schodowej poprzez zerwanie starych tynków mozaikowych, likwidacja nierówności, nakładanie nowych tynków, malowanie ścian, sufitów, wykonanie sufitu podwieszanego na II piętrze,
e) Wykonanie oznakowania w piśmie Braille'a dla osób niewidomych
- oznakowanie podłóg naprowadzające i pola uwagi (faktury ostrzegawcze na stopniach)
- Dostawa i montaż pętli indukcyjnej dla osób niedosłyszących.
f) Wykonanie nowych tabliczek z znaczeniami referatów, pokoi, pracowników przy drzwiach (tabliczki z wymiennymi napisami),
g) Wymiana balustrad klatki chodowej,
h) Montaż lameli siennych i sufitowych,
i) Wykonanie oznaczeń, logo gminy,
j) Dostawa ławek do poczekalni,
k) Transport i utylizacja gruzu, odpadów powstałych w wyniku wykonania prac budowanych .
2. Szczegółowy zakres remontu określają załączniki do SWZ
a) Dokumentacja projektowa Załącznik nr 7 do SWZ
b) Wymogi techniczne – dodatkowy opis Załącznik nr 8 do SWZ
3. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we:
a) wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ
b) w wymogach technicznych – dodatkowy opis Załącznik nr 8 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45442100-8 - Roboty malarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-02-27 do 2026-06-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "SEBMARK" MAREK OLEJNIK
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181560934
4.3.3.) Ulica: ul. Augustyna Kordeckiego 13
4.3.4.) Miejscowość: Kalisz
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-800
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 538740,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00166541/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 538740,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |