Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Strumień – etap I w podziale na dwa zadania
Gmina Strumień
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393067
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393067/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 13:04
- Lokalizacja
- Strumień, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-307b8ffa-6505-4e8e-b151-d8bfaa31b395
- Identyfikator
- 5482405010
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393067 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Strumień – etap I w podziale na dwa zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strumień
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182516
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek
1.4.2.) Miejscowość: Strumień
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-246
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.7.) Numer telefonu: 338570142
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.strumien.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://strumien.biuletyn.net
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-307b8ffa-6505-4e8e-b151-d8bfaa31b395
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393067
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00575563
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane jest w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Działania FESL.02.02 Efektywność energetyczna budynków użyteczności publicznej – ZIT południowy
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Strumień – etap I w podziale na dwa zadania
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Poprawa efektywności energetycznej budynku przedszkola przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pruchnej:
1. Zakres robót obejmuje m.in. wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, izolację termiczną ścian zewnętrznych, izolację termiczną stropodachu, wraz z wymianą pokrycia i instalacją odgromową, izolację przeciwwilgociową ścian piwnicznych wraz z drenażem opaskowym, remont pomieszczenia kotłowni, wymianę wewnętrznej instalacji c.o., budowę źródła ciepła opartego na odnawialnych źródłach energii, budowę instalacji fotowoltaiki (z magazynem energii), wymianę części instalacji elektrycznej i budowy ogrodzenia źródeł ciepła wraz z robotami towarzyszącymi;
2. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-03-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MALBUDMAR Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482770413
4.3.3.) Ulica: Istebna 50
4.3.4.) Miejscowość: Istebna
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-470
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1163265,70 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00125315/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Udzielenie robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wymiana skorodowanej konstrukcji dachowej, zmiana lokalizacji instalacji fotowoltaicznej, wykonanie opaski wyrównującej
powierzchnie ścian fundamentowych w celu właściwego wykonania izolacji termicznej i przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z wymiana ścianki oporowej wejścia do pomieszczenia kotłowni z poziomu terenu.
Wartość umowy brutto zwiększyła się z 1.163.265,70 zł do 1.208.684,21 zł.
5.4.6.) Wartość zmiany: 45418,51
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1208684,21 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |