Termomodernizacja budynku użytkowego przy al. Jana Pawła II 15 w Krakowie – etap II ocieplenie

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393217
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393217/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 14:16
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a60efff-ad06-43f4-9659-977de5c08bcd
Identyfikator
6751000311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieRoboty remontowe i renowacyjneNaprawa i konserwacja dachów

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393217 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku użytkowego przy al. Jana Pawła II 15 w Krakowie – etap II ocieplenie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-319

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: 126166222

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a60efff-ad06-43f4-9659-977de5c08bcd

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393217

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00294025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Termomodernizacja budynku użytkowego przy al. Jana Pawła II 15 w Krakowie – etap II ocieplenie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest montaż rusztowania, docieplenie ścian, wykonanie wyprawy tynkarskiej, malowanie elewacji, wykopy do poziomu piwnic, izolacja i docieplenie piwnic, demontaż warstw papy dachowej, docieplenie dachu, montaż papy termozgrzewalnej, zagospodarowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

365 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAX UNITED Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6812064393

4.3.3.) Ulica: ul. Władysława Łokietka 165c/6

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 31-263

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1747087,20 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00356803/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Aneks finansowy : Przewidziane roboty dodatkowe są niezbędne do prawidłowego zrealizowania zamówienia podstawowego i są konieczne do osiągnięcia celu , dla którego zostało udzielone zamówienie, tj, termomodernizacji lokalu użytkowego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie środków finansowych na wykonanie prac związanych z pracami kanalizacyjnymi, pracami małej architektury, przebudowa instalacji elektrycznej i przeciwpożarowej.

5.4.6.) Wartość zmiany: 150656,47

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1747087,20 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane