Roboty budowlane w Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393257
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393257/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 14:45
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f2a6814-efae-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393257 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Roboty budowlane w Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego
w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292505
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Niedziałkowskiego 22
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-578
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@m.poznan.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dpspoznan.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f2a6814-efae-11eb-b885-f28f91688073
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393257
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00130107/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Roboty budowlane w Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego
w Poznaniu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remont i modernizacja części pomieszczeń na II i III piętrze w budynku Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego.
Zakres prac obejmuje:
- roboty demontażowe i rozbiórkowe
- roboty budowlane nowe m.in. osadzenie nowych drzwi, ułożenie wykładziny, malowanie ścian i sufitów, tapetowanie, położenie płytek, wymiana rolet.
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2021-12-104.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ARTBUD Sp. z o. o. Sp. k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811932089
4.3.3.) Ulica: Dąbrowskiego 138/3
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 60-577
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 263934,11 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2021/BZP 00199790/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2021-12-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zwiększenie wartości umowy z uwagi na konieczność wykonania dodatkowych prac wynikłych podczas realizowanego remontu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zwiększenie wartości umowy o kwotę 39 200,00
5.4.6.) Wartość zmiany: 39200
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 303112,17 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Uzupełnienie do punktu 5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowiewymagania: obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |