Budowa ogólnodostępnego obiektu rekreacyjnego - placu zabaw w miejscowości Janów

GMINA TCZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393271
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393271/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 14:58
Lokalizacja
Tczów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-592fe3b6-7255-477f-a955-6b2e5cef0c55
Identyfikator
8111714505
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneElementy gotoweRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393271 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnego obiektu rekreacyjnego - placu zabaw w miejscowości Janów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TCZÓW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224031

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 124

1.4.2.) Miejscowość: Tczów

1.4.3.) Kod pocztowy: 26-706

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.4.7.) Numer telefonu: 48 676 80 23

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tczow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-592fe3b6-7255-477f-a955-6b2e5cef0c55

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393271

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00163341/01

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Interwencja I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność PS WPR 2023-2027 - komponent Wdrażanie LSR

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa ogólnodostępnego obiektu rekreacyjnego - placu zabaw w miejscowości Janów

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ogólnodostępnego obiektu rekreacyjnego – placu zabaw w miejscowości Janów, dofinansowana w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność PS WPR 2023/2027 – komponent Wdrażanie LSR. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje montaż urządzeń:
1) Zestaw zabawowy – 1 szt.
2) Huśtawka metalowa potrójna z bocianim gniazdem – 1 szt.
3) Karuzela tarczowa – 1 szt.
4) Piaskownica prostokątna – 1 szt.
5) Playset Zeta – 1 szt.
6) Huśtawka ważka podwójna – 1 szt.
7) Bujak Hipcio – 1 szt.
8) Bujak Żyrafa – 1 szt.
9) Samolot – 1 szt.
10) Lampy solarne – 2 szt.
11) Ławki – 4 szt.
12) Kosze na śmieci – 4 szt.
oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej z mat przerostowych – ok. 400 m2.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określono w załącznikach:
1) nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy,
2) nr 10 do SWZ – Dokumentacja techniczna obejmująca projekt budowlany.

3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223821-7 - Elementy gotowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BDB Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922302693

4.3.3.) Ulica: os. im. Wojska Polskiego

4.3.4.) Miejscowość: Jarosław

4.3.5.) Kod pocztowy: 37-500

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 219001,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00219948/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 371289,50 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Wypełniając formularz ogłoszenia o wykonaniu umowy w punkcie 5.4.1 liczba zmian wpisano: 0, gdyż formularz przewiduje tylko art. 455 ust. 1 pkt 1, art. 455 pkt 2 lit. a, b, c, pkt 3 i pkt 4 oraz art. 455 ust. 2 jako podstawę prawną zmiany. Brak możliwości wpisania samodzielnie przez Zamawiającego podstawy prawnej do zmiany umowy.
Zamawiający zawarł z Wykonawcą dwa aneksy.
Aneks nr 1 zawarty na podstawie § 3 ust. 4 pkt 1. § 16 ust. 1, 2, 4 pkt 1 lit. a) i b), pkt 3 oraz 9 umowy z Wykonawcą dotyczył robót zamiennych oraz zmiany wynagrodzenia ryczałtowego - wzrost o kwotę 152 288,00 zł brutto.
Aneks nr 2 zawarty na podstawie § 16 ust. 1, 2, 4 pkt 2 lit. b) oraz ust. 9 umowy z Wykonawcą dotyczył zmiany terminu realizacji zadania - wydłużenie terminu realizacji do 12 sierpnia 2026 r.
Wobec powyższego wartość wynagrodzenia wypłacona Wykonawcy z tytułu zrealizowanej umowy wynosi 371 289,50 zł brutto. Protokół odbioru końcowego został spisany w dniu 11.08.2026 r.
2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane