Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Zajęczej

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393272
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393272/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 14:58
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8622fc9f-4c67-4278-a492-0c3bb438e2ce
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlaneWyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393272 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Zajęczej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.4.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8622fc9f-4c67-4278-a492-0c3bb438e2ce

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393272

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00190863

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Zajęczej

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja roboty budowlanej na działkach nr: 277/1, 277/2, 279, 276, 275/2, 272 obr. 213 Rzeszów - Baranówka, polegającej na wykonaniu, dostarczeniu i montażu elementów małej architektury, oraz wykonaniu ścieżek spacerowych z nawierzchni przepuszczalnych, oraz częściowego utwardzenia terenu z płyt betonowych. Wykonanie nasadzeń drzew, krzewów, traw ozdobnych oraz bylin.

Wielkość/Zakres: W ramach zadania planowane jest wykonanie ścieżek o nawierzchniach:
- geokrata wypełniona żwirem wraz z podbudową o łącznej powierzchni ok.271,00m2
- zrębek drewnianych wraz z podbudową o łącznej powierzchni ok. 205,00 m2 wraz z ułożeniem obrzeży z drewna akacjowego,
- płyt betonowych wraz z podbudową w ilości 48 szt.
Wykonanie, dostawę i montaż elementów małej architektury (pergola duża – 1 szt., pergola mała – 1 szt., ławka z oparciem z podłokietnikami – 8 szt., leżak – 3 szt., kosz na śmieci – 2 szt., tabliczki informacyjne – 6 szt.)
Ponadto w ramach inwestycji przewiduje się wykonanie ogrodu deszczowego o łącznej powierzchni: 156,00 m2 wraz z nasadzeniem roślin i wykonanie nawierzchni utwardzonej z zagęszczonego żwiru pod leżaki o powierzchni 29,50 m2. Wykonanie nasadzeń w ilości łącznej: 916 szt. w tym: drzew (3 szt.), krzewów (18 szt.), bylin (745 szt.), traw ozdobnych (130 szt.), pnączy (20 szt.) o łącznej powierzchni rabat wynoszącej: 184,00m2 ograniczonych obrzeżem trawnikowym, ułożonym na agrotkaninie. Należy również częściowo wyrównać teren, wykorzystując ziemię urodzajną pochodzącą z korytowania alejek, ogrodu deszczowego oraz pozostałych rabat i założyć trawnik z siewu o łącznej powierzchni ok. 200m2. Po zakończeniu wszelkich prac teren należy uporządkować oraz sporządzić mapę powykonawczą.

3.9.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Deep Green Sp.z.o.o

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:9442287090

4.3.3.) Ulica: ul. Kwiatowa 2, Konary

4.3.4.) Miejscowość: Mogilany

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-031

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 228821,57 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00267553/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 228821,57 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował wymagania dotyczące aspektów środowiskowych
2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane