Dostawa samochodu osobowo – terenowego z napędem 4x4 na potrzeby Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu

Dolnośląskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00207743
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00207743/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-28 09:50
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55302348-c1fa-4d01-bbb9-29eab5c52847
Identyfikator
8971768216
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy terenowePojazdy z napędem na 4 koła

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00207743 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowo – terenowego z napędem 4x4
na potrzeby Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021395545

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 15-17

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-044

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: tel. 71 345 99 55 tel. 71 342 99 33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dbgitr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dbgitr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dbgitr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


statutowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu osobowo – terenowego z napędem 4x4
na potrzeby Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55302348-c1fa-4d01-bbb9-29eab5c52847

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00207743

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00003945/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa samochodu terenowego dla Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DBG.AG.350.63.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 338400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego pojazdu samochodowego typu osobowo - terenowego z napędem 4x4 wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2024 r. na potrzeby Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu.
Samochód musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nienaprawiany, kompletny,
z homologacją umożliwiająca zgodnie z obowiązującymi przepisami dopuszczenie do ruchu na obszarze Polski oraz wolny od wad technicznych i prawnych. Pojazd musi być fabrycznie przystosowany do ruchu prawostronnego (kierownica po lewej stronie)
Zamawiający nie dopuszcza dostawy samochodu powystawowego lub testowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34113300-5 - Pojazdy terenowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 415.000,00 zł brutto i udostępnił tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania przed otwarciem ofert.
Cena brutto Oferty nr 1 złożonej przez firmę Marvel Sp. z o.o. ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź wynosi 499.749,00 zł.
Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych informuje, że nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499749,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499749,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy