Poprawa sieci drogowej na terenie powiatu płońskiego.

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PŁOŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393402
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393402/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-16 08:21
Lokalizacja
Płońsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55b717ce-041f-4660-bcff-17631f80afb7
Identyfikator
130382558
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393402 z dnia 2026-08-16

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Poprawa sieci drogowej na terenie powiatu płońskiego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PŁOŃSKU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382558

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Płocka 101

1.4.2.) Miejscowość: Płońsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 09-100

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdplonsk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdplonsk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55b717ce-041f-4660-bcff-17631f80afb7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393402

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-16

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 334016-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Poprawa sieci drogowej na terenie powiatu płońskiego.

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Poprawa sieci drogowej na terenie powiatu płońskiego” z podziałem na 5 Części:
Część 1 - Rozbudowa drogi powiatowej nr 3027W Dłużniewo – Galominek. Odcinek od km 0+000 do km 0+330 oraz od km 0+000 do km 4+149 o łącznej długości 4479 m (pikietaż roboczy). Odcinek drogi zlokalizowany jest w na terenie gminy Baboszewo, powiat płoński.

3.9.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-05

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL sp. z o.o.

4.3.4.) Miejscowość: Płońsk

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 11434916,10 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 651762-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

warunki atmosferyczne uniemożliwiające prowadzenie robót budowlanych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin realizacji przedmiotu umowy ustalono na dzień 29.05.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

przedłużające się procedury weryfikacyjne

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin realizacji przedmiotu umowy ustalono na dzień 10.07.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

wydłużenie procedury weryfikacji geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin realizacji przedmiotu umowy ustalono na dzień 07.08.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 11434916,10 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Roboty budowlane