Modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Mikołajkach

Gmina Mikołajki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393456
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393456/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 07:46
Lokalizacja
Mikołajki, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-395fa978-bf26-4529-ad0f-b8743f2a2ae6
Identyfikator
7422125549
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393456 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Mikołajkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołajki

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671521

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kolejowa 7

1.4.2.) Miejscowość: Mikołajki

1.4.3.) Kod pocztowy: 11-730

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.7.) Numer telefonu: 87/4219050

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@mikolajki.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mikolajki.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-395fa978-bf26-4529-ad0f-b8743f2a2ae6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393456

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00199156

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Mikołajkach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boiska sportowego Orlik przy ul. Papieża Jana Pawła II w Mikołajkach w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Mikołajkach”, obejmującego:
- wymianę nawierzchni ze sztucznej trawy boiska do piłki nożnej,
- wymianę siatek piłkochwytów,
na podstawie dokumentacji projektowej autorstwa mgr inż. Tomasza Zabornego,
w zakresie zgodnym z:
a) Projektem Technicznym
b) Specyfikacjami Technicznymi

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TORAKOL Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8891520945

4.3.3.) Ulica: Słoneczna nr 24A,

4.3.4.) Miejscowość: Radziejów

4.3.5.) Kod pocztowy: 88-200

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 953250,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00267970/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 953250,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane