Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 2001 S ul. Krzepicka w m. Parzymiechy.
Powiat Kłobucki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393610
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393610/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 09:16
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d3b7c92-6f80-4533-9376-99010fff3815
- Identyfikator
- 5742056518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393610 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 2001 S ul. Krzepicka w m. Parzymiechy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13
1.4.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d3b7c92-6f80-4533-9376-99010fff3815
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393610
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00233754
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 2001 S ul. Krzepicka w m. Parzymiechy.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu pn. „Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 2001 S ul. Krzepicka w m. Parzymiechy”.
4.2. Zakres robót obejmuje:
1) remont nawierzchni jezdni:
- frezowanie istniejącej nawierzchni- 6 874,300 m2,
- oczyszczenie i skropienie podbudowy bitumicznej- 6 874,300 m2,
- wyrównanie istniejącej podbudowy- 343,715 t,
- oczyszczenie i skropienie podbudowy bitumicznej- 6 874,300 m2,
- ułożenie warstwy ścieralnej – 6 874,300 m2.
2) remont poboczy:
- ścinka poboczy- 174,60 m3,
- utwardzenie poboczy destruktem bitumicznym – 1 746,000 m2.
4.3. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania robót, o których mowa w pkt 4.2 określa dokumentacja projektowa, stanowiąca Załącznik nr 1 SWZ, na którą składa się:
a) opis przedmiotu zamówienia,
b) mapa poglądowa,
c) specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB),
d) przedmiar robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3. lit. a)-b) oraz STWiORB. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej w pkt 4.3 lit. a)-b) lub STWiORB.
3.9.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): OLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243461508
4.3.3.) Ulica: Chopina
4.3.4.) Miejscowość: Lubliniec
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-700
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 489940,25 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00280895/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 489940,25 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |