Przebudowa dróg powiatowych poprzez budowę chodników - 4 części.
Powiat Kłobucki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393634
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393634/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 09:28
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2bf1939c-e90a-485c-acdc-0a69d3930eeb
- Identyfikator
- 5742056518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393634 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych poprzez budowę chodników - 4 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13
1.4.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bf1939c-e90a-485c-acdc-0a69d3930eeb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393634
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00240748
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa dróg powiatowych poprzez budowę chodników - 4 części.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 1 – Modernizacja chodnika w ciągu DP 2029 S w m. Więcki, długość: 322 m.
Zakres robót obejmuje:
- demontaż istniejącej nawierzchni chodnika,
- demontaż krawężników drogowych,
- wywiezienie gruzu spryzmowanego,
- wykonanie rowków pod krawężniki i ław krawężnikowych,
- wykonanie ław pod krawężniki,
- montaż krawężników na ławie betonowej,
- wykonanie nawierzchni chodnika,
- regulację pionową studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BRUKMAR S.C.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Marcin Deska BRUKMAR s.c., Mariusz Wąs BRUKMAR s.c.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241286171
4.3.3.) Ulica: ul. Ogrodowa 41
4.3.4.) Miejscowość: Kłobuck
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-100
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 145945,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00298495/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 145945,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |