Remont pomieszczeń w wynajmowanym lokalu użytkowym na potrzeby Ośrodka Kuratorskiego przy Sądzie Rejonowym w Krotoszynie przy ul. Benickiej 3 w Krotoszynie – 2 postępowanie

SĄD OKRĘGOWY W KALISZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393666
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393666/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 09:38
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5425b543-cb3e-4343-8178-74786fc3d909
Identyfikator
6181350763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty malarskie i szklarskieTynkowanieKładzenie płytekRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie sufitów podwieszanychKładzenie wykładzin elastycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychWykonywanie pokryć dachowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393666 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w wynajmowanym lokalu użytkowym na potrzeby Ośrodka Kuratorskiego przy Sądzie Rejonowym w Krotoszynie przy ul. Benickiej 3 w Krotoszynie – 2 postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SĄD OKRĘGOWY W KALISZU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570625

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleja Wolności 13

1.4.2.) Miejscowość: Kalisz

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kalisz.so.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalisz.so.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5425b543-cb3e-4343-8178-74786fc3d909

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393666

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00242302

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont pomieszczeń w wynajmowanym lokalu użytkowym na potrzeby Ośrodka Kuratorskiego przy Sądzie Rejonowym w Krotoszynie przy ul. Benickiej 3 w Krotoszynie – 2 postępowanie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń w wynajmowanym lokalu użytkowym na potrzeby Ośrodka Kuratorskiego, polegający głównie na pracach związanych z doraźnym pozbyciem się wilgoci z murów oraz przyszłościowym zabezpieczeniem lokalu.
2. W pomieszczeniach objętych remontem prace obejmują w szczególności: zeszlifowanie lub zeskrobanie powłok malarskich, poszpachlowanie nierówności, malowanie pomieszczeń, odkucie zawilgoconych tynków, wymianę zużytych i starych kasetonów, demontaż podwieszanego sufitu, osuszenie i wykonanie izolacji, likwidację ścianki działowej pomiędzy pomieszczeniami wraz z montażem ruchomej lub składanej ściany akustycznej oraz doposażenie w nowe lampy.
3. Wykonawca jest zobowiązany do samodzielnego przygotowania pomieszczeń do remontu.
W szczególności do zabezpieczenia przed zabrudzeniem lub zniszczeniem nie remontowanych lub nie wymienianych elementów budynku, tj. stolarka okienna, stolarka drzwiowa, posadzki, które nie są objęte remontem. Wykonawca jest zobowiązany również do wyniesienia mebli czy urządzeń znajdujących się w pomieszczeniach.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

42 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Malarskie Leszek Kowalczykiewicz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6170252040

4.3.3.) Ulica: Lipowa 5C/7

4.3.4.) Miejscowość: Pleszew

4.3.5.) Kod pocztowy: 63-300

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 81855,93 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00300534/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Poszerzenie przedmiotu zamówienia.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wymiana na nowe 9 kpl. opraw oświetleniowych LED.

5.4.6.) Wartość zmiany: 3759,81

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 85615,74 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane