Budowa wraz z przebudową drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Józefów
GMINA CHOCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393674
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393674/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 09:41
- Lokalizacja
- Chocz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1b4b0dc-6c3f-4714-bd54-50b0d44c2076
- Identyfikator
- 6080037763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393674 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa wraz z przebudową drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Józefów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855587
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 17
1.4.2.) Miejscowość: Chocz
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-313
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 627415330
1.4.8.) Numer faksu: 627415685
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@chocz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chocz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1b4b0dc-6c3f-4714-bd54-50b0d44c2076
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393674
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00214790
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa wraz z przebudową drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Józefów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Zamówienie pn. „Budowa wraz z przebudową drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Józefów” obejmuje:
1. Prace przygotowawcze
2. Wykonanie koryta pod konstrukcję nawierzchni jezdni
3. Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża
4. Podbudowa z kruszywa łamanego
5. Nawierzchnia z betonu asfaltowego
6. Wykonanie pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5
7. Wykonanie przepustów drogowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w przedmiarach robót (załącznik nr 5 do SWZ), dokumentacji projektowej (załącznik nr 6 do SWZ) oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 7 do SWZ).
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45432112-2 - Kładzenie nawierzchni
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-104.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego SA Kalisz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181418538
4.3.3.) Ulica: Noskowska 3-5
4.3.4.) Miejscowość: Kalisz
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-800
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 719610,13 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00321394/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z koniecznością zastosowania przez Zamawiającego innych rozwiązań technicznych/technologicznych, które nie były możliwe do przewidzenia na etapie ogłoszenia o udzielenie zamówienia publicznego.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zamówienie pn. „Budowa wraz z przebudową drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Józefów” obejmuje:
1. Prace przygotowawcze
2. Wykonanie koryta pod konstrukcję nawierzchni jezdni
3. Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża
4. Podbudowa z kruszywa łamanego
5. Nawierzchnia z betonu asfaltowego
6. Wykonanie pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5
7. Wykonanie przepustów drogowych
5.4.6.) Wartość zmiany: 22737,85
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 742347,99 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |