Roboty budowlane – Remonty w miejscach stacjonowania Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego (5 części) - 04/REM/2026

KRAKOWSKIE POGOTOWIE RATUNKOWE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393695
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393695/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 09:48
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-daefee6d-d564-40c9-9cec-249cb67b2dfb
Identyfikator
6751198968
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393695 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Roboty budowlane – Remonty w miejscach stacjonowania Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego (5 części) - 04/REM/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: KRAKOWSKIE POGOTOWIE RATUNKOWE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351564854

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. św. Łazarza 14

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-530

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kpr.med.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpr.med.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daefee6d-d564-40c9-9cec-249cb67b2dfb

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393695

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00183567

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Roboty budowlane – Remonty w miejscach stacjonowania Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego (5 części) - 04/REM/2026

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 3 - Remont w pomieszczeniach Zespołu Ratownictwa Medycznego w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1
Szczegółowy opis zakresu robót w ramach przedmiotu zamówienia zawierają:
1) załącznik nr 1C do SWZ – przedmiary robót;
2) wzór umowy - załącznik 4 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

84 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grzegorz Duśko USŁUGI REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWE "GREGOR"

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6782055017

4.3.3.) Ulica: os. Osiedle Przy Arce nr 12 lok. 48

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 31-845

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 264179,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00282335/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 264179,40 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane