Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym – V etap
MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393750
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393750/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 10:14
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddf9e596-f2f4-4083-8f4d-d0c795460d5a
- Identyfikator
- 6121775097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393750 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym – V etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230022182
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Dolne Młyny 23
1.4.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 75/6440901
1.4.8.) Numer faksu: 75/6440925
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgm.boleslawiec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgm.boleslawiec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddf9e596-f2f4-4083-8f4d-d0c795460d5a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393750
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00032656
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym – V etap
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest budowa V etapu zespołów kolumbariów składająca się z pięciu
kolumbariów (nr 26, 27, 28, 29, 30, – projekt), które będą zlokalizowane, jako odrębne budowle,
wzdłuż alejki przy kwaterze nr 12 na terenie Cmentarza Komunalnego w Bolesławcu, zarządzanego
przez MZGM w Bolesławcu (działka nr 386 w obręb 0008 Bolesławiec-8). Kolumbarium jest budowlą
przeznaczoną do umieszczania urn z prochami we wnękach zamykanymi tablicami pamiątkowymi.
2. Każde z kolumbariów zaprojektowano jako obiekt wolnostojący o kubaturze 2,64 m3. Ściany
kolumbarium jako prefabrykat żelbetowy o powierzchni z betonu ( gładka i piaskowana ). Nisze na
urny z prochami są umieszczone z jednej strony ściany żelbetowej w trzech rzędach po pięć nisz.
Każda z nisz na urny posiada wymiary 40x40x40 cm i zamykana będzie płytą granitową VANGA
polerowana o wymiarach 50 x 50 x 3 cm. Kolumbaria przykryte są daszkami prefabrykowanym. Na
poziomie terenu umieszczono cokół prefabrykowany. Posadowienie kolumbarium znajdować się
będzie na fundamencie zbrojonym.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
a) Wytyczenie w terenie kolumbariów oraz dokonanie pomiarów przy wykopach fundamentowych,
b) Karczowanie pni 5 szt.,
c) Zdjęcie warstwy humusu,
d) Makroniwelację terenu,
e) Wykopy obiektowe,
f) Szalowanie, zbrojenie i betonowanie stóp fundamentowych,
g) Montaż 5 szt. kolumbariów z prefabrykatów tj. 15 elementów,
h) Montaż płyt granitowych zamykającymi komory nisz 75 szt.,
i) Korytowanie i wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego 0/63mm,
j) Ułożenie krawężników, obrzeży i nawierzchni z kostki betonowej grubość 8mm,
k) Montaż 6 szt. ławek parkowych 130x44x41cm,
l) Wykonanie pasa zieleni za kolumbariami,
m) Nasadzenie 6 szt. drzew liściastych – dąb kolumnowy wraz z 2 letnią pielęgnacją*,
n) Uporządkowanie terenu,
o) Inwentaryzację powykonawczą.
3.9.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45262210-6 - Fundamentowanie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Jagielski Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6121878414
4.3.4.) Miejscowość: Bolesławice 239 b
4.3.5.) Kod pocztowy: 59-700
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 258000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00145392/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 258000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |