Modernizacja ścieżki rowerowej Rowerem Po Kolei na terenie Gminy Miejskiej Szczytno i Gminy Szczytno
POWIAT SZCZYCIEŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393808
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393808/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 10:37
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55ab3222-2bac-48b8-a33e-717dc06e5494
- Identyfikator
- 7451811678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393808 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja ścieżki rowerowej Rowerem Po Kolei na terenie Gminy Miejskiej Szczytno i Gminy Szczytno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SZCZYCIEŃSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742534
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 1
1.4.2.) Miejscowość: Szczytno
1.4.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: +48 (89)6247033
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@powiat.szczytno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatszczycienski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55ab3222-2bac-48b8-a33e-717dc06e5494
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393808
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00030665
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, nr Umowy FEWM.11.03-IZ.00-0002/25-00, Priorytet 11 Turystyka i kultura, Działania 11.03 Szlaki turystyczne
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja ścieżki rowerowej Rowerem Po Kolei na terenie Gminy Miejskiej Szczytno i Gminy Szczytno
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Modernizacja ścieżki rowerowej Rowerem Po Kolei na terenie Gminy Miejskiej Szczytno i Gminy Szczytno
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem nawierzchni, zgodnie z załączoną Dokumentacją projektową stanowiącą Załącznik nr 1 do SWZ, Zgłoszeniami budowy lub wykonania innych robót budowlanych, Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ), Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
2) Dostawa wraz z montażem 8 ulicznych latarni solarnych zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
3) Dostawa wraz z montażem 13 tablic edukacyjnych z elementami graficznymi i kodami QR (kompatybilnymi z aplikacją mobilną), zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
4) Opracowanie aplikacji mobilnej będącej przewodnikiem po ścieżce rowerowej, atrakcji i zabytków i szlaków w jej sąsiedztwie zgodnie z SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
5) Dostawa wraz z montażem 3 tablic informacyjnych zawierających regulamin korzystania z ścieżki zgodnie z Dokumentacją projektową i SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
6) Dostawa wraz z montażem 3 tablic informujących o dofinansowaniu projektu z Funduszy Europejskich zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
7) Dostawa wraz z montażem 3 ławostołów edukacyjnych zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane,
8) Renowacja tablicy wjazdowej i montaż licznika osób zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane
9) Dostawa wraz z montażem 3 stojaków na rowery zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
10) Dostawa i montaż urządzenia do samoobsługowej naprawy rowerów zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
11) Renowacja wiaty wraz montażem ławek zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
12) Dostawa i montaż 5 drogowskazów dwustronnych zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ i Umową o roboty budowlane;
13) Przygotowanie i przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej.
Przedmiotowa inwestycja planowana jest do realizacji na działkach nr 526/2 w obrębie 6 Miasta Szczytno, nr 62 w obrębie 8 Lemany, nr 61/9 w obrębie 32 Zielonka, nr 61/5 obręb 32 Zielonka, nr 55/4 obręb 5 Kaspry, nr 6 obręb 24 Stare Kiejkuty.
Przedmiotowa inwestycja obejmuje modernizację istniejącej ścieżki rowerowej o nazwie ,,Rowerem po kolei” w km od 0+000 do km 8+122,48 poprzez remont nawierzchni, montaż oświetlenia solarnego wraz z doposażeniem w elementy małej architektury, renowacją dwóch elementów małej architektury oraz opracowanie aplikacji mobilnej.
Zamówienie realizowane jest w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, nr Umowy FEWM.11.03-IZ.00-0002/25-00, Priorytet 11 Turystyka i kultura, Działania 11.03 Szlaki turystyczne
3.9.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928
4.3.3.) Ulica: ul. Parzniewska 10
4.3.4.) Miejscowość: Pruszków
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-800
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1656664,52 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00125702/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1656664,52 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |