„Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych długości 320 m na dz. nr 257 w msc. Kłaj i dz. nr 1735 msc. Targowisko, w km od 0+475 do km 0+795”

GMINA KŁAJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393873
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393873/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 10:55
Lokalizacja
Kłaj, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b37a73f3-4c7c-4309-b043-e61ffc1cf639
Identyfikator
6831511752
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393873 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych długości 320 m na dz. nr 257 w msc. Kłaj i dz. nr 1735 msc. Targowisko, w km od 0+475 do km 0+795”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁAJ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555980

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 655

1.4.2.) Miejscowość: Kłaj

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-015

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.4.7.) Numer telefonu: 12 284 10 45

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ugk@klaj.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.klaj.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b37a73f3-4c7c-4309-b043-e61ffc1cf639

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393873

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00250623

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych długości 320 m na dz. nr 257 w msc. Kłaj i dz. nr 1735 msc. Targowisko, w km od 0+475 do km 0+795”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi polegająca na remoncie nawierzchni istniejącej drogi wewnętrznej stanowiącej dojazd do gruntów rolnych położonej na działkach nr 257 w Kłaju oraz dz. nr 1735 w Targowisku. Długość odcinka przedmiotowej drogi 320 m. Zakres robót obejmuje remont istniejącej nawierzchni drogi w zakresie: wykonania podbudowy z kruszywa łamanego, nawierzchni z betonu asfaltowego i utwardzenia poboczy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa będąca załącznikiem do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WIK-POL Wiesław Kurzawa Usługi transportowe

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6831006994

4.3.3.) Ulica: Sułów 136

4.3.4.) Miejscowość: Sułów

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-020

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 193747,24 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00303398/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 193747,24 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane