Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+250
Gmina Rytro
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393892
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393892/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 11:00
- Lokalizacja
- Rytro, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47412cef-819f-44e9-8fa9-3dd0fbce0deb
- Identyfikator
- 7343517947
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393892 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+250
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rytro
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892676
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rytro 265
1.4.2.) Miejscowość: Rytro
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-343
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: 18446464
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: GMINA@RYTRO.PL
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rytro.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47412cef-819f-44e9-8fa9-3dd0fbce0deb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393892
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+250
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Nazwa zadania: Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+250
• Podstawa opracowania dokumentacji
Niniejszą dokumentację opracowano na podstawie:
o mapy sytuacyjnej skala 1:2000
o pomiarów własnych w terenie
o Rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. nr 43 poz. 430)
• Opis stanu istniejącego
Nawierzchnia remontowanej drogi posiada liczne deformacje podłużne i poprzeczne, oraz zniszczone pobocza co powoduje dyskomfort podczas jej użytkowania.
• Zakres robót – stan projektowany
Remont drogi zakłada się w istniejącym pasie drogowym o zmiennej szerokości. W ramach remontu drogi planuje się wymianę ubytków istniejącej podbudowy zniszczonej nawierzchni z betonu i płyt betonowych na nową z betonu drogowego klasy c37 oraz uzupełnienie ubytków w poboczach kruszywem łamanym. Remont drogi ma na celu przywrócenie jej stanu pierwotnego. Zakres wykonanych prac nie koliduje z przebiegiem istniejących sieci technicznych.
• Zasady prowadzenia robót w pasie drogowym
Roboty zostaną przeprowadzone zgodnie z Prawem Budowlanym i zasadami BHP dla robót drogowych oraz zostanie wykonane oznakowanie zgodnie z instrukcją oznakowania. Po zakończeniu robót teren przyległy do drogi zostanie uporządkowany i przywrócony do stanu pierwotnego.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-09-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FHU JACEK JEREMENKO
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341933541
4.3.3.) Ulica: SUCHA STRUGA 186
4.3.4.) Miejscowość: RYTR
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-343
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 186960 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00390512/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-09-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 208000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |