Poprawa brd w województwie warmińsko-mazurskim na DK 16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny – wykonanie sygnalizacji świetlnej - II postępowanie
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393932
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393932/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 11:11
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9203558a-ee27-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7393279711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie sygnalizacji drogowej
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393932 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Poprawa brd w województwie warmińsko-mazurskim na DK 16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny – wykonanie sygnalizacji świetlnej - II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
1.2.) Oddział zamawiającego: Oddział w Olsztynie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500179
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Warszawska 89
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-083
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 895212882
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: klubieniecka@gddkia.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gddkia.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9203558a-ee27-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393932
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00216308/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Poprawa brd w województwie warmińsko-mazurskim na DK 16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny – wykonanie sygnalizacji świetlnej - II postępowanie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie sygnalizacji świetlnej na DK 16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny – II postępowanie.
3.9.) Główny kod CPV: 45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Robót Drogowych i Sygnalizacyjnych CIECHDROG mgr inż. Krzysztof Kowalczuk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5661004486
4.3.3.) Ulica: ul. Jesionowa 4
4.3.4.) Miejscowość: Chruszczewo, Ciechanów
4.3.5.) Kod pocztowy: 06-400
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 544890,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00375156/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-04-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 435912,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Podczas realizacji zamówienia, Zamawiający nie kontrolował przewidzianych w zawartej umowie wymagań związanych z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |