Wykonanie robót w zakresie odnowy oznakowania poziomego dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Odział w Olsztynie w podziale na 3 zadania

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393949
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393949/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 11:16
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6b7ac5b-d427-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7393279711
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchiOznakowanie drogoweElementy oznakowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393949 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót w zakresie odnowy oznakowania poziomego dróg krajowych
administrowanych przez GDDKiA Odział w Olsztynie w podziale na 3 zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie

1.2.) Oddział zamawiającego: Oddział w Olsztynie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500179

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: al. Warszawska 89

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-083

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.7.) Numer telefonu: 895212882

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: klubieniecka@gddkia.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gddkia.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6b7ac5b-d427-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393949

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00093927/01

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie robót w zakresie odnowy oznakowania poziomego dróg krajowych
administrowanych przez GDDKiA Odział w Olsztynie w podziale na 3 zadania

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wykonanie robót w zakresie odnowy oznakowania poziomego dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Odział w Olsztynie w podziale na 3 zadania.
Zadanie nr 1: Rejon w Ełku:
Dk 16 - Orzysz – Ełk km 261+730 – 290+776,
Dk 63 – Orzysz – Pisz km 69+252 – 92+693,
Pisz – Jeże – granica województwa km 93+595 - 112+213,
Dk 58 – Ruciane Nida – Pisz km 102+547 – 120+505,
Pisz – Biała Piska km 123+026 – 150+332,
Dk 58b. – Pisz ul. Olsztyńska, Grunwaldzka, Klementowskiego, Kwiatowa,
Mireckiego, Czerniewskiego km 0+000 – 3+659

3.9.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

34928470-3 - Elementy oznakowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAL-COM Krzysztof Kędzierski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 020926970

4.3.3.) Ulica: Smolec, ul. Ogrodowa 25h

4.3.4.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie

4.3.5.) Kod pocztowy: 55-080

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 522643,70 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2021/BZP 00172253/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-08-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 406322,69 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane