Przebudowa, adaptacja pomieszczeń i zagospodarowanie terenu w celu utworzenia Publicznego Żłobka w Grębkowie
Gmina Grębków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394116
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394116/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 12:03
- Lokalizacja
- Grębków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d25a6f69-d5e7-4807-b755-88dbd74165c2
- Identyfikator
- 8241709230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394116 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa, adaptacja pomieszczeń i zagospodarowanie terenu w celu utworzenia Publicznego Żłobka w Grębkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębków
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582109
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wspólna 5
1.4.2.) Miejscowość: Grębków
1.4.3.) Kod pocztowy: 07-110
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grebkow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grebkow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d25a6f69-d5e7-4807-b755-88dbd74165c2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394116
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00629192
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "Aktywny Maluch 2022–2029" ze środków Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności oraz ze środków budżetu państwa.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa, adaptacja pomieszczeń i zagospodarowanie terenu w celu utworzenia Publicznego Żłobka w Grębkowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pn. „Przebudowa, adaptacja pomieszczeń i zagospodarowanie terenu w celu utworzenia Publicznego Żłobka w Grębkowie”
Szczegółowy zakres opracowania opisuje załączona dokumentacja wraz z przedmiarami robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45262522-6 - Roboty murarskie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45262300-4 - Betonowanie
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Cetus Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5410006039
4.3.4.) Miejscowość: Łosice
4.3.5.) Kod pocztowy: 08-200
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1195560,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00115190/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1195560,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |