„Remont zabytkowych kapliczek z terenu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna”
Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394342
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394342/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 13:02
- Lokalizacja
- Muszyna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0dbe8b9a-1f1b-409f-9217-824165e5485e
- Identyfikator
- 7343472601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394342 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont zabytkowych kapliczek z terenu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 31
1.4.2.) Miejscowość: Muszyna
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-370
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: 184714009
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dbe8b9a-1f1b-409f-9217-824165e5485e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394342
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00541277
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„Zabytkowe pogranicze pięknieje - odnawiamy i udostępniamy historyczne atrakcje na transgranicznym szlaku z Muszyny do Sabinowa (części EuroVelo11)” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Remont zabytkowych kapliczek z terenu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna”
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 6 Remont Kapliczki w Jastrzębiku, nr dz. 66/2, datowana prawdopodobnie na przełom XIX i XX wieku, wpisana do gminnej ewidencji zabytków.
Zakres prac dotyczy między innymi:
a) Konserwacji technicznej i estetycznej malowideł na stropie kapliczki.
b) Zabezpieczenia i wzmocnienia osypujących się pobiał oraz zachowanych malowideł na stropie kapliczki.
c) Oczyszczenia zachowanych fragmentów polichromii.
d) Uzupełnienia ubytków pobiał.
e) Rekonstrukcji brakujących elementów polichromii (gwiazdek) w oparciu o zachowane gwiazdki oryginalne.
f) Konserwacji prewencyjnej gontu na kapliczce oraz kamiennych schodów.
g) Oczyszczenia gontu metodą strumieniową z zalegających zabrudzeń, porostów, cząstek organicznych itp.
h) Wymiany uszkodzonych gontów na nowe, dobicie gwoździ itp.
i) Impregnacji zabezpieczającej gont.
j) Oczyszczenia schodów metodą strumieniową.
3.9.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KAM-BUD Tomasz Kościółek, Paszyn 436, 33-326 Mogilno
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352599873
4.3.4.) Miejscowość: Paszyn 436
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-326
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 41778,03 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00120786/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 41778,03 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |