„Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Czerwieńsk.”
Gmina Czerwieńsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394353
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394353/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 13:04
- Lokalizacja
- Czerwieńsk, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1df13ec-0bf9-483d-b1f2-ddefce658cfb
- Identyfikator
- 9290015775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394353 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Czerwieńsk.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwieńsk
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528793
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 25
1.4.2.) Miejscowość: Czerwieńsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-016
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwiensk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwiensk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1df13ec-0bf9-483d-b1f2-ddefce658cfb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394353
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00564821
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Czerwieńsk.”
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Cześć 2 zamówienia pn.: „Budowa oświetlenia w miejscowości Sudoł”. Zadanie obejmuje budowę nowej linii oświetleniowej, montaż i stawianie słupów oświetleniowych stalowych wraz z wysięgnikami i oprawami LED.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ITINET Robert Wojniusz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961631715
4.3.3.) Ulica: ul. Anny Jagiellonki 6B/1
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 65-155
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 75900,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00100567/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji zadania
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonawca zobowiązuję się wykonać przedmiot umowy w terminie do 8 miesięcy od daty podpisania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 75900,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |