„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBLINIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00394360
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394360/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 13:07
Lokalizacja
Lubliniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d46d9630-4e43-41dd-84a0-eee4fb2acaff
Identyfikator
5750008882
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394360 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBLINIEC

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150527030

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Myśliwska 1

1.4.2.) Miejscowość: Lubliniec

1.4.3.) Kod pocztowy: 42-700

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: lubliniec@katowice.lasy.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubliniec.katowice.lasy.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d46d9630-4e43-41dd-84a0-eee4fb2acaff

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394360

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00174262

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Ciasna polega na wykonaniu drogi tłuczniowej dwuwarstwowej przy użyciu kruszywa łamanego naturalnego. Zakres rzeczowy robót obejmuje w szczególności:
-roboty przygotowawcze, ziemne i drogowe,
*roboty przygotowawcze - wytyczenie przebiegu drogi w istniejącym pasie drogowym, wykonanie
robót pomiarowych drogi,
* roboty ziemne – wykonanie korytowania drogi, wykonanie rowów przydrożnych
*karczowanie korzeni i krzewów
*zdjęcie warstwy humusu na poboczach i mijankach w zasięgu planowanych robót drogowych
-roboty drogowe :
*wykonanie robót ziemnych na całym odcinku drogi
*wzmocnienie podłoża gruntowego geosiatkami i geowłókninami
* wykonanie dolnej warstwy - podbudowa z kruszywa o frakcji 0/63 gr. 25 cm
* wykonanie górnej warstwy – nawierzchnia z kruszywa o frakcji 0/31,5 gr 10 cm
* wykonanie poboczy z gruntu rodzimego szer. 2x0,75
*oczyszczenie skarp poboczy z istniejących zarośli
*budowle (wykopy ciągłe-rowy, montowanie przepustów drogowych, wykonanie murków oporowych)
*rozplantowanie humusu poza krawędziami robót ziemnych
*poszatkowanie terenu przyległego po prowadzonych robotach
*przebudowa zjazdu z drogi powiatowej

3.9.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-09-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp, K.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751885237

4.3.3.) Ulica: Częstochowska 14

4.3.4.) Miejscowość: Boronów

4.3.5.) Kod pocztowy: 42-283

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1080738,16 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00281220/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1080738,16 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane