„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBLINIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394404
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394404/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 13:15
- Lokalizacja
- Lubliniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d46d9630-4e43-41dd-84a0-eee4fb2acaff
- Identyfikator
- 5750008882
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394404 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBLINIEC
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150527030
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Myśliwska 1
1.4.2.) Miejscowość: Lubliniec
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-700
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: lubliniec@katowice.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubliniec.katowice.lasy.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d46d9630-4e43-41dd-84a0-eee4fb2acaff
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394404
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00174262
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Bór obejmuje następujący
zakres rzeczowy robót obejmuje w szczególności:
-roboty przygotowawcze, ziemne i drogowe,
*roboty przygotowawcze - wytyczenie przebiegu drogi w istniejącym pasie drogowym, wykonanie
robót pomiarowych drogi,
* roboty ziemne – wykonanie korytowania drogi, wykonanie rowów przydrożnych
*karczowanie korzeni i krzewów
*zdjęcie warstwy humusu na poboczach i mijankach w zasięgu planowanych robót drogowych
-roboty drogowe :
*wykonanie robót ziemnych na całym odcinku drogi
*wykonanie warstwy odsączającej zagęszczonej mechanicznie gr 15 cm
*wzmocnienie podłoża gruntowego geowłókninami i geosiatki
* wykonanie dolnej warstwy - podbudowa z kruszywa o frakcji 0/63 gr. 18 cm
* wykonanie górnej warstwy – nawierzchnia z kruszywa o frakcji 0/31,5 gr 17 cm
* wykonanie poboczy żwirowych gr 10 cm
*oczyszczenie skarp poboczy z istniejących zarośli
*budowle (wykopy ciągłe-rowy, montowanie przepustów drogowych, wykonanie murków oporowych)
*rozplantowanie humusu poza krawędziami robót ziemnych
*poszatkowanie terenu przyległego po prowadzonych robotach
*przebudowa zjazdu z drogi powiatowej
3.9.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-09-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KRUZ Budownictwo Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 577 199 76 66
4.3.3.) Ulica: Myszkowska 41
4.3.4.) Miejscowość: Koziegłowy
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-350
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 427514,95 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00281220/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 429046,30 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |