Malowanie pomieszczeń biurowych, SOK i stref Obsługi Klienta w budynku Oddziału ZUS w Wałbrzychu, ul. Kasztanowa 1.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394578
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394578/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 14:05
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8d95ec0-34cb-479b-b6ad-2e19097f32f7
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394578 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Malowanie pomieszczeń biurowych, SOK i stref Obsługi Klienta w budynku Oddziału ZUS w Wałbrzychu, ul. Kasztanowa 1.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Wałbrzychu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600198
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kasztanowa 1
1.4.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-390
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.7.) Numer telefonu: +48746497254
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_walbrzych@zus.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8d95ec0-34cb-479b-b6ad-2e19097f32f7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394578
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00220688
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Malowanie pomieszczeń biurowych, SOK i stref Obsługi Klienta w budynku Oddziału ZUS w Wałbrzychu, ul. Kasztanowa 1.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na odnowieniu powłok malarskich w pomieszczeniach biurowych, gabinetach lekarskich, pomieszczeniach socjalnych, SOK i części komunikacji związanej z obsługą klientów, tj. strefy oczekiwania przed SOK i Orzecznictwem Lekarskim w budynku Oddziału ZUS w Wałbrzychu przy ul. Kasztanowej 1.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Przygotowanie powierzchni ścian do wykonania robót malarskich.
2) Gruntowanie powierzchni przed wykonaniem właściwego malowania powierzchni ścian.
3) Dwukrotne malowanie ścian farbami emulsyjnymi – kolorystyka została określona w STWIORB.
4) Wykonywanie robót zabezpieczających wyposażenie i elementy budowlane nie malowane. Przestawianie, wynoszenie umeblowania na czas wykonywania robót . Wnoszenie, ustawianie mebli po wykonanych robotach.
Wymagane cechy (zakres i sposób wykonania) robót budowlanych zostały opisane w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ oraz STWiORB i Przedmiarze robót stanowiących załącznik do Opisu przedmiotu zmówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
150 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miłosz Mulczyk ITORA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6443169505
4.3.3.) Ulica: Osiedle Słoneczne 23
4.3.4.) Miejscowość: Tuliszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-510
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 324469,03 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00274587/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 311584,39 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |