Remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Sądu Rejonowego w Leżajsku

Sąd Okręgowy w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00394586
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394586/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 14:07
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55c9cf25-cccb-4e0e-9ee4-123047c216aa
Identyfikator
8132641148
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaUrządzenia centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394586 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Sądu Rejonowego w Leżajsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Rzeszowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324257

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Plac Śreniawitów 3

1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.4.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rzeszow.so.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzeszow.so.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55c9cf25-cccb-4e0e-9ee4-123047c216aa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394586

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00143243

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Sądu Rejonowego w Leżajsku

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu instalacji centralnego ogrzewania w budynku Sądu Rejonowego w Leżajsku zlokalizowanego przy ul. Mickiewicza 47, 37-300 Leżajsk. W zakres przedmiotu umowy wchodzi w szczególności: remont instalacji centralnego ogrzewania po istniejących trasach, wymiana grzejników oraz prace wykończeniowe w miejscu przeprowadzenia instalacji, uzupełnienie powstałych bruzd i ubytków.

3.9.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

39715210-2 - Urządzenia centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

95 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Renata Pilarska - PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7281180019

4.3.4.) Miejscowość: Justynów

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 509220 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00243429/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Koniecznością wykonania prac nieobjętych umową, a niezbędnych do jej prawidłowego wykonania, których wykonanie stało się konieczne na skutek sytuacji niemożliwej wcześniej do przewidzenia

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie wartości zamówienia ze względu na dodatkowe roboty budowlane

5.4.6.) Wartość zmiany: 56431,43

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 565651,43 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane