Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST. WARSZAWY"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00394697
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394697/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-17 14:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4e2ae4d-dff0-43a1-8512-b42121e2313a
- Identyfikator
- 5242522012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394697 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST. WARSZAWY"
1.2.) Oddział zamawiającego: ZGN Targówek
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016451807
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Gościeradowska 5
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-535
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgntargowek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgntargowek.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4e2ae4d-dff0-43a1-8512-b42121e2313a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394697
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00150191
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część I: REMONT PUSTOSTANÓW „A”:
1) Przedmiotem tej części zamówienia jest wykonanie remontu pustostanów lokali mieszkalnych do stanu pozwalającego na ich zasiedlenie po zakończeniu wykonanych prac.
2) Zakres przedmiotu tej części zamówienia obejmuje remont lokali o łącznej powierzchni 231,83 m2, zlokalizowanych przy ulicy: Gościeradowskiej 1A m.36, m.38, m.81; Gościeradowskiej 9 m.16/17; Węgrowskiej 1 m.85 oraz Cmentarnej 14 m.6.
3) Opis przedmiotu tej części zamówienia, określający wymagania niezbędne do określenia standardu, jakości oraz sposobu wykonania poszczególnych robót zostały zawarte w specyfikacji technicznej wykonania odbioru robót oraz dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ.
4) W związku z rozliczeniem ryczałtowym przedmiotu zamówienia, Zamawiający załącza pomocniczo i informacyjnie przedmiary robót lokali objętych realizacją tej części zamówienia. Przedmiotowe dokumenty stanowią załącznik nr 4 do SWZ.
5) W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca w terminie do 5 dni od podpisania umowy, zobowiązany będzie przekazać Zamawiającemu kosztorys ofertowy, równoważny zaoferowanej cenie w tej części zamówienia, w podziale na dany lokal.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
65 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U. "COMPO" Janusz Krzysztof Soin
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7571252767
4.3.3.) Ulica: Plac Obrońców Różana
4.3.4.) Miejscowość: Różan
4.3.5.) Kod pocztowy: 06-230
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 249500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00216104/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 249500,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |