Wykonanie robót budowlanych stanu surowego kondygnacji podziemnej budynku głównego w technologii białej wanny pod nadzorem technologicznym firmy konsultingowej, w ramach realizacji zadania inwestycyjn

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00394865
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394865/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-17 15:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f37265e2-1d5c-4c92-82d7-279a6e7861c8
Identyfikator
01525966300186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie konstrukcji

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394865 z dnia 2026-08-17

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych stanu surowego kondygnacji podziemnej budynku głównego w technologii białej wanny pod nadzorem technologicznym firmy konsultingowej, w ramach realizacji zadania inwestycyjn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300186

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 6/8

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-627

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: 22/443-88-69

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zoliborz.wzp@um.warszawa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zoliborz.um.warszawa.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f37265e2-1d5c-4c92-82d7-279a6e7861c8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394865

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00171762

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych stanu surowego kondygnacji podziemnej budynku głównego w technologii białej wanny pod nadzorem technologicznym firmy konsultingowej, w ramach realizacji zadania inwestycyjn

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych stanu surowego kondygnacji podziemnej budynku głównego w technologii ”białej wanny” pod nadzorem technologicznym firmy konsultingowej, w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku przy ul. Śmiałej 21 w Warszawie na potrzeby prowadzenia działalności Domu Kultury”

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Think Construction Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512356035

4.3.3.) Ulica: Lwowska 55

4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 35-301

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 847542,58 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00257829/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

termin realizacji, zwiększenie zakresu i wynagrodzenia

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Opis przedmiotu zamówienia nie uległ zmianie

5.4.6.) Wartość zmiany: 40785,40

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 888327,98 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane