„Naprawa docisku zapory czołowej ZW Nysa”

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395035
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395035/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 07:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56df4a4b-b386-45f5-96fb-c28050b02145
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyrównywanie terenu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395035 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Naprawa docisku zapory czołowej ZW Nysa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Chałubińskiego 8

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-613

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: emilia.staniek@wody.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56df4a4b-b386-45f5-96fb-c28050b02145

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395035

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00163377

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Naprawa docisku zapory czołowej ZW Nysa”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

4.1 Przedmiotowe zadanie obejmuje:
• pozyskanie materiału gruntowego (pospółki) z miejsca wskazanego przez Zamawiającego (lokalizacja na załączniku mapowym) wraz z załadunkiem na samochody i transportem na pas docisku zapory czołowej.
• wypełnienie kolein oraz wykonanie pasa w formie nasypu drogowego o szerokości 3,0 m na docisku.
• zagęszczenie formowanego pasa.
• wyplantowanie całego pozostałego terenu docisku zapory czołowej wraz z walcowaniem (wbiciem kamieni) – pas szerokości 15 m od ekranu na odcinku ok 1400 m. zgodnie z załącznikiem mapowym

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 45236000-0 - Wyrównywanie terenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

75 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Paweł Krawiec KRAW-KOP

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 747 165 69 56

4.3.4.) Miejscowość: Więcmierzyce

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 158670,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00255219/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 158670 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane