Roboty budowlane związane z termomodernizacją budynku przy ul. Popularnej 64 w ramach zadania C/WŁO/II/P3/22

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395095
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395095/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 08:23
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-36a15d07-19a1-49ba-b720-a448b5b191b5
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneIzolacja cieplnaRoboty izolacyjneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395095 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z termomodernizacją budynku przy ul. Popularnej 64 w ramach zadania C/WŁO/II/P3/22

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 7

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-479

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: 22 8623 55 24

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.zgn@um.warszawa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wlochy.um.warszawa.pl/waw/zgn-wlochy

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36a15d07-19a1-49ba-b720-a448b5b191b5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395095

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00059681

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

KRAJOWY PLAN ODBUDOWY

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Roboty budowlane związane z termomodernizacją budynku przy ul. Popularnej 64 w ramach zadania C/WŁO/II/P3/22

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia są „Roboty budowlane związane
z termomodernizacją budynku przy ul. Popularnej 64 w ramach zadania C/WŁO/II/P3/22”.
2. Zamówienie obejmuje roboty budowlane związane z termomodernizacją
i remontem budynku obejmującego remont instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji elektrycznej.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RB4U.PL Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 113-305-53-83

4.3.3.) Ulica: Aleja Stanów Zjednoczonych 51 lok. 503

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 04-028

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1453994,45 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00126106/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Na podstawie protokołu konieczności.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie zakresu przedmiotu umowy, wykonanie robót dodatkowych, zmiana terminu realizacji umowy.

5.4.6.) Wartość zmiany: 170464,50

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Na podstawie protokołu konieczności.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie zakresu przedmiotu umowy, wykonanie robót dodatkowych.

5.4.6.) Wartość zmiany: 81056,26

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1705515,21 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane