Remont drogi woj. nr 276 w m. Świebodzin w km 40+282 do km 40+805
Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395104
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395104/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 08:25
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0bce755-cf8b-4338-a0ad-2e2f8dc9dd68
- Identyfikator
- 9730590332
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395104 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi woj. nr 276 w m. Świebodzin w km 40+282 do km 40+805
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006092820
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Niepodległości 32
1.4.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.4.3.) Kod pocztowy: 65-042
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 68 328 03 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdw@zdw.zgora.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.zgora.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0bce755-cf8b-4338-a0ad-2e2f8dc9dd68
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395104
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00209142
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi woj. nr 276 w m. Świebodzin w km 40+282 do km 40+805
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi woj. nr 276 w m. Świebodzin w km 40+282 do
km 40+805, w tym: roboty przygotowawcze, podbudowy, nawierzchnie, roboty
wykończeniowe, oznakowanie dróg i bezpieczeństwa ruchu, elementy ulic, zieleń drogowa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały
w Rozdziale III SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROGBUD-PRD Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080055757
4.3.3.) Ulica: ul. Sobieskiego 14
4.3.4.) Miejscowość: Świebodzin
4.3.5.) Kod pocztowy: 66-200
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 715502,99 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00271906/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wynagrodzenie zgodne z umową jest wynagrodzeniem kosztorysowym, rozliczanym wg obmiaru powykonawczego. Zgodnie z art. 455 ust. 2 wartość zmiany jest mniejsza niż 15% wartości pierwotnej umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmianie uległy ilości poszczególnych pozycjach formularza cenowego w
zakresie robót: podbudowy, nawierzchnie, elementy ulic.
5.4.6.) Wartość zmiany: 12658,34
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 728161,33 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |