Remont dróg na terenie Gminy Miastko pow. bytowski, woj. pomorskie

Gmina Miastko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395211
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395211/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 09:00
Lokalizacja
Miastko, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a097f940-c80d-4150-acc2-9b72c2316f1c
Identyfikator
8421771911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395211 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont dróg na terenie Gminy Miastko pow. bytowski, woj. pomorskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miastko

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979536

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 1

1.4.2.) Miejscowość: Miastko

1.4.3.) Kod pocztowy: 77-200

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.cichosz@um.miastko.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastko.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a097f940-c80d-4150-acc2-9b72c2316f1c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395211

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00112910

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont dróg na terenie Gminy Miastko pow. bytowski, woj. pomorskie

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Remont drogi w sołectwie Kamnica.
Sołectwo Kamnica, miejscowość Kamnica (dz. nr 47, 154, 51/13 obręb Kamnica).
Zakres rzeczowy robót:
1) Obsługa geodezyjna – wytyczenie przebiegu odcinka drogi;
2) Rozebranie istniejącej nawierzchni z brukowca na odcinku 138 mb oraz przetransportowanie we wskazane miejsce przez Zamawiającego;
3) Korytowanie, profilowanie oraz mechaniczne zagęszczenie podłoża pod warstwę konstrukcyjną drogi;
4) Wykonanie podsypki piaskowej pod nawierzchnię z płyt o grubości minimum 5 cm po zagęszczeniu;
5) Ułożenie śladowe płyt drogowych o wymiarach 300 × 150 × 15 cm;
6) Wypełnienie przestrzeni pomiędzy płytami o szerokości 0,75 m kruszywem łamanym frakcji 0/31,5 mm o grubości 15 cm;
7) Wykonanie poboczy po obu stronach z kruszywa 0–31,5 mm o szerokości 2 × 0,5 m i grubości po zagęszczeniu 15 cm na odcinku 138 mb;
8) Wykonanie warstwy konstrukcyjnej pod zjazd z kruszywa 0–31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm – powierzchnia 37 m²;
9) Wykonanie warstwy wyrównawczej – podsypki piaskowej pod płyty JOMB o grubości 5 cm – powierzchnia 37 m²;
10) Pełne ułożenie nowych płyt JOMB – powierzchnia 37 m²;
11) Ukształtowanie spadków do istniejącego ukształtowania terenu;
12) Wykonanie tymczasowego oznakowania pionowego na czas prowadzenia robót;
13) Prace porządkowe po zakończeniu robót.
- z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych robót (pomocniczych, tymczasowych i towarzyszących (m.in. pomiary i badania) w tym robotami przygotowawczymi, rozbiórkowymi dot. istniejących nawierzchni, ziemnymi, badaniami, próbami, itp.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorswto Usług Budowlano-Drogowych "Jaszul" Andzrej Jaszul

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421260412

4.3.3.) Ulica: Chocimierza

4.3.4.) Miejscowość: Tuchomie

4.3.5.) Kod pocztowy: 77-133

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 84697,80 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00183517/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 84697,80 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane