Modernizacja drogi 4711 E w miejscowości Zdzierczyzna
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395221
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395221/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 09:03
- Lokalizacja
- Wieruszów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d6c26b7-9cf4-4f60-bc9a-5e6d0fd1d37c
- Identyfikator
- 9970000028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395221 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja drogi 4711 E w miejscowości Zdzierczyzna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730973217
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ludwika Waryńskiego 14
1.4.2.) Miejscowość: Wieruszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.7.) Numer telefonu: 627836062
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdwieruszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdwieruszow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d6c26b7-9cf4-4f60-bc9a-5e6d0fd1d37c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395221
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00173316
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja drogi 4711 E w miejscowości Zdzierczyzna
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
5.1.1 Podstawowy zakres inwestycji:
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest wykonanie remontu drogi powiatowej nr 4711E w m. Zdzierczyzna.
W ramach zadania należy wykonać m.in. następujące roboty:
Roboty ziemne (wykop pod konstrukcję poszerzenia jezdni/remontu krawędzi jezdni),
Frezowanie profilujące – 5 cm,
Oczyszczenie istniejącej nawierzchni,
Wykonanie konstrukcji jezdni,
Wykonanie warstwy ścieralnej,
Wykonanie pobocza,
Wykonanie przepustu,
Ułożenie krawężnika i przełożenie nawierzchni parkingu przy kościele,
Wykonanie wpustu deszczowego wraz z przykanalikiem i studnią rewizyjną przy parkingu obok kościoła.
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) projekt remontu drogi powiatowej – zał. nr 10 do SWZ
2) załącznik (zgłoszenie robót budowlanych) – zał. nr 11 do SWZ,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – zał. nr 12 do SWZ,
4) przedmiar robót (pomocniczo z uwagi na wynagrodzenie ryczałtowe) – zał. nr 13 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240865033
4.3.3.) Ulica: ul. Klonowa 11
4.3.4.) Miejscowość: Lubliniec
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-700
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 694506,34 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00256288/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 694506,34 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |