Remont strzelnicy bud. nr 450/6015
33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395223
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395223/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 09:04
- Lokalizacja
- Powidz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7788755f-67e8-4212-8b6b-cb9fd95dc105
- Identyfikator
- 6670004670
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395223 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont strzelnicy bud. nr 450/6015
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310188854
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Powidz-Osiedle 6
1.4.2.) Miejscowość: Powidz
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-430
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.4.7.) Numer telefonu: 261544332
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 33bltr.przetargi@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://33bltr.wp.mil.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7788755f-67e8-4212-8b6b-cb9fd95dc105
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395223
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00456857
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont strzelnicy bud. nr 450/6015
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana, pn.: „Remont strzelnicy bud. nr 450/6015”
2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki do SWZ:
a. Przedmiar Robót – załączniki nr 6 do SWZ,
b. Specyfikacja Techniczna - załączniki nr 7 do SWZ
3. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym, w szczególności: ustawie Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r., ustawie
z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r.
o odpadach, ustawie z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska oraz ustawie z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
4. Wykonawca przed opracowaniem oferty może dokonać wizji lokalnej terenu. Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej dla zainteresowanych Wykonawców po wcześniejszym pisemnym zgłoszeniu chęci udziału przedstawicieli Wykonawców w tym przedsięwzięciu na adres e-mail: 33bltr.przetargi@ron.mil.pl. Przedmiotowe zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko osoby uczestniczącej w wizji lokalnej, a także numer kontaktowy w celu przekazania szczegółów czasu i miejsca jej przeprowadzenia, które będzie uzależnione od ilości chętnych. Wizja będzie się odbywać w obecności upoważnionych osób funkcyjnych z ramienia Zamawiającego. Przybyłe osoby powinny posiadać ze sobą dowód tożsamości. Dokonanie wizji lokalnej w miejscu wykonywania zamówienia nie jest wymagane, tym samym złożenie oferty bez odbycia wizji nie będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226
ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
6. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, na podstawie stosunku pracy w rozumieniu przepisów określonych w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy ( Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 ze zm.) osób, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w Przedmiarze Robót zał. nr 6 do SWZ, Specyfikacji Technicznej zał. nr 7 do SWZ,
Natomiast w sytuacji, gdy niniejszą usługę będzie realizował właściciel firmy, powyższe uregulowane nie ma zastosowania.
Zamawiający nie określa wymiaru etatu. Regulacje związane z weryfikacją zatrudnienia oraz sankcje z tytułu niespełnienia wymagań określono we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
7. Wykonawca udziela Zamawiającemu minimum 36-miesięcznej i maksymalnie 72-miesięcznej gwarancji jakości na zastosowane materiały i wykonane roboty budowlane, stanowiące przedmiot zamówienia, liczonej od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego, przez osoby upoważnione.
8. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, określa „Wzór umowy” stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PUB Andrzej Putz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6670002843
4.3.3.) Ulica: Strzałkowska 12a
4.3.4.) Miejscowość: Powidz
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-430
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1446158,75 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00537982/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-12-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1175738,82 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |