Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego, sprzętu RTV i AGD oraz audio-wideo dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego
UNIWERSYTET ŁÓDZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00207966
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00207966/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-28 10:48
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-583132b2-da42-413a-8d95-97d9e2c2ad45
- Identyfikator
- 7240003243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kamery wideoUrządzenia fotokopiująceTelewizory cyfroweBezzałogowe pojazdy powietrzneMikrofonyZmywarki do naczyńKuchenki mikrofalowe
Wykonawcy
9 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00207966 z dnia 2025-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego, sprzętu RTV i AGD oraz audio-wideo dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET ŁÓDZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-136
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 426355080
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@uni.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uni.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10681541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa poleasingowego urządzenia wielofunkcyjnego, sprzętu RTV i AGD oraz audio-wideo dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-583132b2-da42-413a-8d95-97d9e2c2ad45
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00207966
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044721/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa sprzętu RTV i AGD, foto, projekcyjnego i kopiującego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/ZP/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa kamery z wyposażeniem - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 32333200-8 - Kamery wideo
4.5.5.) Wartość części: 18100,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa poleasingowego urządzania wielofunkcyjnego - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące
4.5.5.) Wartość części: 5500,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa telewizora 55" - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 32324600-6 - Telewizory cyfrowe
4.5.5.) Wartość części: 3500,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa drona - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne
4.5.5.) Wartość części: 4058,80 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa mikrofonów - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 32341000-5 - Mikrofony
4.5.5.) Wartość części: 161,79 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa kamery sportowej i statywu - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 32333200-8 - Kamery wideo
4.5.5.) Wartość części: 1482,90 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa zmywarki - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 39713100-4 - Zmywarki do naczyń
4.5.5.) Wartość części: 2845,53 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa zmywarki - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 39713100-4 - Zmywarki do naczyń
4.5.5.) Wartość części: 1600,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa kuchenek mikrofalowych - - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane parametry minimalne, opisany został w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 39711362-4 - Kuchenki mikrofalowe
4.5.5.) Wartość części: 1000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2025-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |