Remont i przebudowa dróg na terenie gminy Grodzisko Dolne
Gmina Grodzisko Dolne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395252
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395252/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 09:14
- Lokalizacja
- Grodzisko Dolne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09f39c71-ba89-11ee-b7da-22bd761ba7f3
- Identyfikator
- 8161570014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395252 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont i przebudowa dróg na terenie gminy Grodzisko Dolne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodzisko Dolne
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581710
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Grodzisko Dolne 125a
1.4.2.) Miejscowość: Grodzisko Dolne
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-306
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 172428265
1.4.8.) Numer faksu: +48 172436038
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@grodziskodolne.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodziskodolne.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09f39c71-ba89-11ee-b7da-22bd761ba7f3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395252
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00090146
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont i przebudowa dróg na terenie gminy Grodzisko Dolne
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część numer 1
Remont i przebudowa dróg na terenie gminy Grodzisko Dolne w trybie zaprojektuj i wybuduj i w tym:
- Przebudowa drogi na Pawula w miejscowości Wólka Grodziska dz.ew.nr 116
- Przebudowa drogi gminnej nr 104553R na Majkuty w miejscowości Wólka Grodziska dz.ew.nr 1092
- Przebudowa drogi na Guraka w miejscowości Chodaczów dz.ew.nr 507 i 575
- Przebudowa drogi gminnej nr 104586R Przez Wieś w miejscowości Chodaczów dz.ew.nr 633 i 575
3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71325000-2 - Usługi projektowania fundamentów
71351000-3 - Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe
71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część numer 2
Remont i przebudowa dróg na terenie gminy Grodzisko Dolne w trybie zaprojektuj i wybuduj i w tym:
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1270R Żołynia ( gr.p.) – Grodzisko Dolne w km 3+898 – 4+698 poprzez budowę chodnika w miejscowości Zmysłówka
3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71325000-2 - Usługi projektowania fundamentów
71351000-3 - Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe
71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROSEKO Krzysztof Wojtuń
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: DRO BRUK Bogdan Wojtuń
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161278710
4.3.3.) Ulica: Gniewczyna Łańcucka 94
4.3.4.) Miejscowość: Gniewiczyna łańcucka
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-203
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3686473,59 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00248336/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3686473,59 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |