Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl II - roboty
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395372
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395372/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 09:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97bccce0-15b0-41b6-b859-684e10e11206
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395372 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl II - roboty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rzeszow@wody.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97bccce0-15b0-41b6-b859-684e10e11206
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395372
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00203660
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl II - roboty
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 3 Wykonanie prac konserwacyjnych na budowlach regulacyjnych na p. Kamionka w m. Krzywcza
Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe polegające na konserwacji obiektów budowlanych tj. 13 stopni wodnych i mór oporowy. Prace polegać będą na oczyszczeniu budowli z naniesionej roślinności porostów i mchu. Planuje się również oczyszczenie z namułu wypadu stopni wodnych oraz oczyszczenie z namułu terenu wokół w/w stopni wodnych. Dodatkowo zaplanowano koszenie skarp brzegowych cieku oraz wycinkę zakrzaczeń, krzewów i przerostów wiklinowych.
3.9.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hydromel Rzeszów sp zoo
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Pekum Arkadiusz Goraj
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170435159
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 69181,70 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00354139/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 69181,70 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |