Budowa drogi dojazdowej oraz budowa parkingu etap II
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395395
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395395/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 09:54
- Lokalizacja
- Bożków, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb34062c-449f-40dd-b707-4648f44dfc74
- Identyfikator
- 8851009778
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395395 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej oraz budowa parkingu etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000115252
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 89A
1.4.2.) Miejscowość: Bożków
1.4.3.) Kod pocztowy: 57-441
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.7.) Numer telefonu: 748714275
1.4.8.) Numer faksu: sekretariat@zsa-bozkow.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckrbozkow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zsckrbozkow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb34062c-449f-40dd-b707-4648f44dfc74
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395395
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00491453
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa drogi dojazdowej oraz budowa parkingu etap II
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
2) Podbudowy, nawierzchnie, elementy ulic, roboty wykończeniowe
a) Wykonanie podbudowy z kruszywa stabilizowanego cementem
b) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-63 mm gr. 20cm
c) Wykonanie nawierzchni z kraty trawnikowo-parkingowej
d) Wykonanie krawężników kamiennych o wymiarach 15x30x100 cm na podsypce cementowo-piaskowej
e) Wykonanie ścieków z kostki kamiennej 9-11 cm szerokość 55cm – 5 rzędów, na podsypce cementowo-piaskowej
f) Wykonanie rolki z kostki kamiennej 18-20cm jeden rząd
g) Wykonanie ławy betonowej z betonu pod krawężniki, ścieki i rolki
h) Plantowanie skarp i poboczy wykonane ręcznie na szerokość 100cm
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Budowlany KRIBUD Ryszard Zapała
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8871000562
4.3.3.) Ulica: Zwrócona 114
4.3.4.) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
4.3.5.) Kod pocztowy: 57-200
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 180000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00572476/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 180000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |