Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę instalacji fotowoltaicznej z magazynami energii dla 10 budynków użyteczności publicznej w Tomaszowie Mazowieckim w podziale na dwie części.
GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00395868
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395868/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-18 11:58
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21f3fa40-a91d-41f3-898f-91ec6b2aed3e
- Identyfikator
- 7731656546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395868 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę instalacji fotowoltaicznej z magazynami energii dla 10 budynków użyteczności publicznej w Tomaszowie Mazowieckim w podziale na dwie części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
1.2.) Oddział zamawiającego: URZĄD MIASTA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648310
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: POW 10/16
1.4.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 447242311
1.4.8.) Numer faksu: 447242311
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@tomaszow-maz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21f3fa40-a91d-41f3-898f-91ec6b2aed3e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395868
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00116880
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zwiększenie efektywności energetycznej w obiektach użyteczności publicznej w Gminie Miasto Tomaszów Mazowiecki; Program regionalny Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2028. Udział % tych środków w wartości zamówienia wynosi: 85 % wartości netto.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę instalacji fotowoltaicznej z magazynami energii dla 10 budynków użyteczności publicznej w Tomaszowie Mazowieckim w podziale na dwie części.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ 2
1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kW wraz z magazynami energii dla 5 budynków użyteczności publicznej.
Lokalizacja planowanych instalacji:
a) Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Św. Antoniego 43/45 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Budynek: Szkoła Podstawowa nr 11
b) Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Gminna 5/9 97-200 Tomaszów Mazowiecki - Budynek Szkoła Podstawowa nr 6
c) Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9, ul. Jałowcowa 8 97-200 Tomaszów Mazowiecki - Budynek Szkoła Podstawowa nr 9
d) Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10, Al. J. Piłsudskiego 42/46 97-200 Tomaszów Mazowiecki - Budynek: Szkoła Podstawowa nr 3
e) Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków, ul. T. Ostrowskiego 14 97-200 Tomaszów Mazowiecki.
Budynek Szkoły Podstawowej nr 11 (Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Św. Antoniego 43/45 – poz. 1) leży w strefie ochrony konserwatorskiej).
Pozostałe informacje w tym zakresie z uwagi na ograniczona ilość znaków znajdują się w SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71314100-3 - Usługi elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BRD Project&Consulting Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7252015128
4.3.3.) Ulica: Radwańska 23 lok 8
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.5.) Kod pocztowy: 90-540
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 73800 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00163280/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
rozszerzenie zakresu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana o kwotę 7380z ł
5.4.6.) Wartość zmiany: 81180
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 81180 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |