Przebudowa DP 1104C relacji [Stare Gronowo] - gr. woj. - Witkowo - Kamień Krajeński w zakresie budowy chodnika w m. Witkowo

ZARZĄD DROGOWY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395887
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395887/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 12:01
Lokalizacja
Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e57a9558-1736-423f-a6ce-3b395c710cd5
Identyfikator
5611335637
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395887 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa DP 1104C relacji [Stare Gronowo] - gr. woj. - Witkowo - Kamień Krajeński w zakresie budowy chodnika w m. Witkowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092363449

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Koronowska 5

1.4.2.) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

1.4.3.) Kod pocztowy: 89-400

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zd@zd-sepolno.lo.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zd-sepolno.lo.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e57a9558-1736-423f-a6ce-3b395c710cd5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395887

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00103151

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa DP 1104C relacji [Stare Gronowo] - gr. woj. - Witkowo - Kamień Krajeński w zakresie budowy chodnika w m. Witkowo

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przebudowa DP 1104C relacji [stare Gronowo ] - gr. woj. - Witkowo - Kamień Krajeński w zakresie budowy chodnika w m. Witkowo

3.9.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Transportu i Usług Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5040065379

4.3.3.) Ulica: Baczyńskiego

4.3.4.) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

4.3.5.) Kod pocztowy: 89-400

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 73955,03 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00151080/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 73955,03 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane